Közösségek

BAKANCSOS TERMÉSZETJÁRÓ KÖR

 

2019. március 9. szombat

BAKANCSOS TÚRA

Útvonal: Kup – tanösvény bejárat – erdészház –
szalonnasütés – Szentkút és vissza
Indulás: 7:45 órakor a 3-as kocsiállásról
Visszaindulás: 15:15 órakor

 

2019. március 15. péntek

BAKANCSOS TÚRA

Útvonal: Odvaskő autóparkoló – Witt Lajos kilátó – Odvaskő autóparkoló
Indulás: 11:10 órakor a
15-ös kocsiállásról
Visszaindulás: 17:40 órakor

 

2019. március 23. szombat

Útvonal: Bakonykoppány – Huszárokelőpuszta
bakonyi „Gyilkos tó” – és vissza
Indulás: 10:05 órakor a 15-ös kocsiállásról
Visszaindulás: 16:31 órakor Bakonykoppányból

 

KÖZÖSSÉGEK A SZÍNHÁZÉPÜLETBEN

 

BRUNO GRÖNING BARÁTI KÖR

színházépület I. klub
kedden 17:30-20 óráig – klubnap
Vezető: Sütő Miklósné

 

PÁPAI VADVIRÁG MŰVÉSZETI EGYESÜLET

színházépület színpad
hétfőn és csütörtökön 16-19 óráig egyeztetés alapján
Vezető: Müller Zoltán

március 1. péntek 18 óra
színházterem
Cselédkorzó – táncjáték 60 percben
Jegyár: felnőtt 1000 Ft, nyugdíjas/diák 600 Ft
váltható a Tánc-Lánc AMI irodájában (Március 15 tér) 8-15 óráig,
és a JMSZK jegypénztárában

 

JÓGA KLUB

hétfőn 18 órakor – színházépület I. klub
Klubvezető: Németh Zsuzsanna

 

MEGÚJULÁS KLUB

havonta a második csütörtökön 16 órakor
színházépület előadóterem

Klubvezető: Hörömpöly Imréné

TÁMASZADÓ SZOLGÁLAT

havonta a második csütörtökön 16 órakor
színházépület I. klub

támaszadás, segítés az érdeklődőknek
Klubvezető: Hörömpöly Imréné
Tel.: +36-20/249-20-35

 

LÁTÁSSÉRÜLTEK KLUBJA

Városháza nagyterem

március 12. kedd 14 óra
NŐNAPI ÜNNEPSÉG

április 9. kedd 14 óra
HÚSVÉTI ÜNNEPSÉG

május 14. kedd 14 óra
ÉVZÁRÓ


HUSZÁR KÖZÖSSÉGI HÁZ

 

SZABÓ LÁSZLÓ JÁNOS
KÉPZŐMŰVÉSZ ÁLLANDÓ KIÁLLÍTÁSA

Megtekinthető: hétfő-péntek 9-13 óráig
földszinti előadóterem

 

AFORCE1 TÁNC SPORTEGYESÜLET

hétfőn 16-19 óráig – II. emelet 201. nagyterem
Hip-hop modern táncoktatás
Vezető: Nagy Ádám

 

ANONIM ALKOHOLISTA KÖZÖSSÉG

kéthetente kedden 17 órakor – II. emelet 210. terem
Vezető: Perlaki László

 

A & Z YOGA

kedden és csütörtökön 18:15 – 19:45 óráig
szerdán 15:30 – 17:30-ig – II. emelet 212. terem
Jógaoktatás
Vezeti: Bencze Adrienn és Magyar Zoltán

 

BÉLYEGGYŰJTŐ KÖR

kéthetente hétfőn 17-18 óráig – II. emelet 211. terem
Vezető: Somogyi Zoltán

CSILLAGÁSZ SZAKKÖR

havonta az első pénteken 17-20 óráig
II. emelet 210. terem, jó idő esetén külső helyszínen
Vezető: Dani Tamás

 

EGÉSZSÉGÉRT TENNI KLUB

Havonta az első és harmadik szerdán 16-18 óráig
II. emelet 210. terem

Vezető: Pados András

 

EZÜST NYÍL SPORTEGYESÜLET
TERMÉSZETJÁRÓ SZAKOSZTÁLY

havonta az első szerdán 17-18 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Csősz Attila

 

KÉPZŐMŰVÉSZ KÖR

szombaton 9-12 óráig – I. emelet 101. nagyterem
Vezető: Horváth Lajos

 

ÉREMGYŰJTŐK KÖRE

hétfőn 18 órakor – II. emelet 211. terem
Vezető: Lóky György

 

HÚSOS KLUB

kéthetente, szerdán 14 órakor – I. emelet 105. terem
Vezető: Gelencsér Lászlóné

 

HONVÉD BAJTÁRSI KLUB

Elnök: Farkasdi Lajos

március 9. szombat 14 óra
JMSZK Huszár Közösségi Ház
fsz. előadóterem
Nőnapi ünnepség

 

IDŐSEK AKTÍVAN
KÖZÉRDEKŰ NYUGDÍJAS SZÖVETKEZET

hétfő-kedd-csütörtök 9-12 óráig – I. emelet 104. iroda
Elnök: Balassa Zoltánné

IRODALMI SZÍNPAD

hétfőn 14-16 óráig – I. emelet 105. terem
Vezető: Csukárdi Tibor

 

 

JMSZK KAMARAZENEKAR

kedden 19-21 óráig – földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Nagy Tibor

 

JMSZK KERTBARÁT NÉPFŐISKOLA

szerdán 17 órakor – földszinti előadóterem

Vezető: László Tibor

március 22. péntek 17 óra
I. emelet 101. terem
Városi borverseny

 

KÁRTYAKLUB

hétfőn és csütörtökön 14:30-20 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Harangozó Zsigmond

 

KÉPZŐMŰVÉSZ KÖR

szombaton 9-12 óráig – I. emelet 101. nagyterem
Vezető: Horváth Lajos

 

KÖZGAZDASÁGIS NYUGDÍJASOK KLUBJA

havonta a második kedden 15-17:30 óráig
I. emelet 105. terem
Klubvezető: Mórocz Dénesné

 

NŐK KLUBJA

kéthetente kedden 14 órakor
földszinti előadóterem

Klubvezető: Szabó Gyuláné

 

NYUGDÍJAS GYALOGLÓ KLUB

kedden 14 órakor
Indulás a Fő utca 2. sz. alatti nyugdíjas egyesületi iroda elől
Vezeti: Réfi Elvira és Fricz Istvánné

 

NYUGDÍJAS ÉNEKKAR

hétfőn 16:15-17:15 óráig – földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Szanyiné Csepregi Ilona

 

NYUGDÍJAS GYÓGYTORNA CSOPORT

kedden és csütörtökön 9-10 óráig
II. emelet 201. nagyterem
Vezeti: Jámpa Péterné

 

NYUGDÍJAS PEDAGÓGUSOK KLUBJA

havonta az első kedden 10 órakor
I. emelet 105. terem
Vezető: Horváth Sándorné

 

OMME PÁPAI SZERVEZETE

pénteken 9-12 óráig – földszinti játékterem
Elnök: Hauber János

 

ÖSSZETARTOZUNK! KÖTŐDŐ SZÜLŐK KLUBJA

kéthetente hétfőn 10-12 óráig
II. emelet 201. nagyterem
Vezető: Csehné Györfy Éva

 

PÁPA ÉS KÖRNYÉKE MÉHÉSZ SZÖVETKEZET

fogadóóra pénteken 9-12 óráig
földszinti játékterem

Elnök: Hauber János
minden második pénteken 9-12 óráig
Tóth Péter megyei szaktanácsadó fogadóórája

 

PÁPA VÁROS BÁRDOS LAJOS VEGYESKARA

próbák hétfőn és csütörtökön 18-20 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Fehér Ferenc

 

PÁPAI NYUGDÍJASOK ÉRDEKVÉDELMI ÉRDEKKÉPVISELETI
EGYESÜLETE

fogadóóra hétfőn és szerdán 8-11 óráig
egyesületi iroda /Fő utca 2./
Elnök: Baán Istvánné

március 8. péntek 14 óra – színházépület
Nőnapi ünnepség

 

PÁPAI MAKETTEZŐ KLUB

havonta a második pénteken 17-18 óráig
II. emelet 210. terem
Vezető: Firtl László

 

SAROKKŐ BAPTISTA GYÜLEKEZET

vasárnap 8-18 óráig – Istentisztelet
földszinti előadóterem és játékterem
Vezető: Boncz Zoltán

 

SZABADGYALOG SAKK EGYESÜLET

edzés csütörtökön 14-18 óráig
II. emelet 211. terem
Elnök: Kiss Csaba

 

SZEGFŰ KLUB

havonta egy alkalommal egyeztetett időpontban
földszinti előadóterem

Vezető: Tálos László

 

SZÍVESHÁZ

havonta a második kedden 16 órakor
földszinti előadóterem

Vezető: Németh Zoltánné

 

TÁVKÖZLÉSI NYUGDÍJASOK KLUBJA

szerdán, 14:30 órakor – földszinti előadóterem
Vezető: Kocsis Károly

 

TEXTILES NŐK KLUBJA

kéthetente pénteken 14 órakor
földszinti előadóterem

Vezető: Nágel Jánosné

 

VIDÁM NAGYIK DALKÖR
/Honvéd Bajtársi Klub énekkara/

próbák szerdán 10-11 óráig – földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Klesitz-Horváth


SPORTCSARNOKBAN MŰKÖDŐ KÖZÖSSÉGEINK

 

ETKA JÓGA

csütörtökön 17:00-18:30 óráig
Vezető: Szántó Gyuláné

 

ALAKFORMÁLÓ TORNA

 kedden és csütörtökön 19-20 óráig
Vezeti: Kissné Vastagh Ágnes

 

JMSZK GYÉMÁNTVIRÁG MAZSORETT CSOPORT

kedden 16:30-18:30 óra között
Vezető: Végh Adrienn

Kövess minket Facebook-on is!