Közösségek

BAKANCSOS TERMÉSZETJÁRÓ KÖR

2019. január 12. szombat
ÚJÉV KÖSZÖNTŐ TÚRA
Útvonal: Kisganna – Magyar hegy
Bendes erdő – Szentkép
Döbrönte – Ganna
Indulás: 10:35 órakor a 2-es kocsiállásról
Visszaindulás: 14:10 órakor Gannáról

január 26. szombat
BAKANCSOS
TERMÉSZETJÁRÓK NAPJA
E M L É K T Ú R A
Gáti László halálának 10. évfordulója alkalmából
Útvonal: Járiföld – Bitva árok
emlékút kijelölés – Gáti vízesés – Döbrönte
Indulás: 9:05 órakor a 2-es kocsiállásról
Visszaindulás: 14:10 órakor Döbröntéről

 

KÖZÖSSÉGEK A SZÍNHÁZÉPÜLETBEN

 

BRUNO GRÖNING BARÁTI KÖR

színházépület I. klub
keddenként 17:30-20 óráig – klubnap
Vezető: Sütő Miklósné

 

PÁPAI VADVIRÁG MŰVÉSZETI EGYESÜLET

színházépület színpad
hétfőn és csütörtökön 16-19 óráig egyeztetés alapján
Vezető: Müller Zoltán

 

JÓGA KLUB

hétfőnként 18 órakor – színházépület I. klub
Klubvezető: Németh Zsuzsanna

 

MEGÚJULÁS KLUB

színházépület előadóterem

Klubvezető: Hörömpöly Imréné

 

TÁMASZADÓ SZOLGÁLAT

színházépület I. klub

támaszadás, segítés az érdeklődőknek
Klubvezető: Hörömpöly Imréné


HUSZÁR KÖZÖSSÉGI HÁZ

 

SZABÓ LÁSZLÓ JÁNOS
KÉPZŐMŰVÉSZ ÁLLANDÓ KIÁLLÍTÁSA

Megtekinthető: hétfő-péntek 9-13 óráig
földszinti előadóterem

 

AFORCE1 TÁNC SPORTEGYESÜLET

hétfőnként 16-19 óráig – II. emelet 201. nagyterem
Hip-hop modern táncoktatás
Vezető: Nagy Ádám

 

ANONIM ALKOHOLISTA KÖZÖSSÉG

kéthetente kedden 17 órakor – II. emelet 210. terem
Vezető: Perlaki László

 

A & Z YOGA

kedden és csütörtökön 18:15 – 19:45 óráig
szerdán 15:30 – 17:30-ig – II. emelet 212. terem
Jógaoktatás
Vezeti: Bencze Adrienn és Magyar Zoltán

 

BÉLYEGGYŰJTŐ KÖR

kéthetente hétfőn 17-18 óráig – II. emelet 211. terem
Vezető: Somogyi Zoltán

CSILLAGÁSZ SZAKKÖR

minden hónap első péntekén 17-20 óráig
II. emelet 210. terem, jó idő esetén külső helyszínen
Vezető: Dani Tamás

 

EGÉSZSÉGÉRT TENNI KLUB

II. emelet 210. terem

Vezető: Pados András

 

EZÜST NYÍL SPORTEGYESÜLET
TERMÉSZETJÁRÓ SZAKOSZTÁLY

minden hónap első szerdáján 17-18 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Csősz Attila

 

KÉPZŐMŰVÉSZ KÖR

szombatonként 9-12 óráig – I. emelet 101. nagyterem
Vezető: Horváth Lajos

 

ÉREMGYŰJTŐK KÖRE

hétfőnként 18 órakor – II. emelet 211. terem
Vezető: Lóky György

 

HÚSOS KLUB

Vezető: Gelencsér Lászlóné

 

HONVÉD BAJTÁRSI KLUB

Elnök: Farkasdi Lajos

 

IDŐSEK AKTÍVAN
KÖZÉRDEKŰ NYUGDÍJAS SZÖVETKEZET

hétfő-kedd-csütörtök 9-12 óráig – I. emelet 104. iroda
Elnök: Balassa Zoltánné

IRODALMI SZÍNPAD

hétfőnként 14-16 óráig – I. emelet 105. terem
Vezető: Csukárdi Tibor

 

 

JMSZK KAMARAZENEKAR

keddenként 19-21 óráig – földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Nagy Tibor

 

JMSZK KERTBARÁT NÉPFŐISKOLA

földszinti előadóterem

Vezető: László Tibor

 

KÁRTYAKLUB

hétfőn és csütörtökön 14:30-20 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Harangozó Zsigmond

 

KÉPZŐMŰVÉSZ KÖR

szombatonként 9-12 óráig – I. emelet 101. nagyterem
Vezető: Horváth Lajos

 

KÖZGAZDASÁGIS NYUGDÍJASOK KLUBJA

minden hónap második keddjén 15-17:30 óráig
I. emelet 105. terem
Klubvezető: Mórocz Dénesné

 

NŐK KLUBJA

földszinti előadóterem

Klubvezető: Szabó Gyuláné

 

NYUGDÍJAS GYALOGLÓ KLUB

hetente kedden 14 órakor
Indulás a Fő utca 2. sz. alatti nyugdíjas egyesületi iroda elől
Vezeti: Réfi Elvira és Fricz Istvánné

 

NYUGDÍJAS ÉNEKKAR

hétfőnként 16:15-17:15 óráig – földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Szanyiné Csepregi Ilona

 

NYUGDÍJAS GYÓGYTORNA CSOPORT

hetente kedden és csütörtökön 9-10 óráig
II. emelet 201. nagyterem
Vezeti: Jámpa Péterné

 

NYUGDÍJAS PEDAGÓGUSOK KLUBJA

Havonta az első kedden 10 órakor
I. emelet 105. terem
Vezető: Horváth Sándorné

 

OMME PÁPAI SZERVEZETE

péntekenként 9-12 óráig – földszinti játékterem
Elnök: Hauber János

 

ÖSSZETARTOZUNK! KÖTŐDŐ SZÜLŐK KLUBJA

Kéthetente, hétfőn 10-12 óráig
II. emelet 201. nagyterem
Vezető: Csehné Györfy Éva

 

PÁPA ÉS KÖRNYÉKE MÉHÉSZ SZÖVETKEZET

földszinti játékterem
péntekenként 9-12 óráig
Fogadóóra
Elnök: Hauber János
minden második pénteken 9-12 óráig
Tóth Péter megyei szaktanácsadó fogadóórája

 

PÁPA VÁROS BÁRDOS LAJOS VEGYESKARA

próbák minden hétfőn és csütörtökön 18-20 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Fehér Ferenc

 

PÁPAI NYUGDÍJASOK ÉRDEKVÉDELMI ÉRDEKKÉPVISELETI
EGYESÜLETE

Fogadóóra minden hétfőn és szerdán 8-11 óráig
egyesületi iroda /Fő utca 2./
Elnök: Baán Istvánné

 

PÁPAI MAKETTEZŐ KLUB

minden hónap második péntekén 17-18 óráig
II. emelet 210. terem
Vezető: Firtl László

 

SAROKKŐ BAPTISTA GYÜLEKEZET

vasárnaponként 8-18 óráig – Istentisztelet
földszinti előadóterem és játékterem
Vezető: Boncz Zoltán

 

SZABADGYALOG SAKK EGYESÜLET

edzés minden csütörtökön 14-18 óráig
II. emelet 211. terem
Elnök: Kiss Csaba

 

SZEGFŰ KLUB

földszinti előadóterem

Vezető: Tálos László

 

SZÍVESHÁZ

földszinti előadóterem

Vezető: Németh Zoltánné

 

TÁVKÖZLÉSI NYUGDÍJASOK KLUBJA

szerdán, 14:30 órakor – földszinti előadóterem
Vezető: Kocsis Károly

 

TEXTILES NŐK KLUBJA

földszinti előadóterem

Vezető: Nágel Jánosné

 

VIDÁM NAGYIK DALKÖR
/Honvéd Bajtársi Klub énekkara/

próbák szerdánként 10-11 óráig – földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Klesitz-Horváth


SPORTCSARNOKBAN MŰKÖDŐ KÖZÖSSÉGEINK

 

ETKA JÓGA

csütörtökként 17:00-18:30 óráig
Vezető: Szántó Gyuláné

 

ALAKFORMÁLÓ TORNA

hetente, kedd és csütörtök 19-20 óráig
Vezeti: Kissné Vastagh Ágnes

 

JMSZK GYÉMÁNTVIRÁG MAZSORETT CSOPORT

keddenként 16:30-18:30 óra között
Vezető: Végh Adrienn

Kövess minket Facebook-on is!