Huszár Közösségi Ház Közösségei

HUSZÁR KÖZÖSSÉGI HÁZ
Pápa, Huszár ltp. 3.
Tel.: +3620/222-15-45; +3620/260-6720


SZABÓ LÁSZLÓ JÁNOS KÉPZÕMÛVÉSZ
ÁLLANDÓ KIÁLLÍTÁSA
 földszinti előadóteremben
Megtekinthetõ hétfõ-péntek 9-13 óráig


AIRFORCE 1
Október 2-től hétfőnként 16-19 óráig

I. emelet 101. terem
Hip-hop modern táncoktatás
gyermek-, junior és felnőtt korosztály számára


ANONIM ALKOHOLISTA KLUB
Kéthetente szerdánként 17 órakor
II. emelet 210-es terem
Vezető: Perlaki László


BÉLYEGGYÛJTÕ KÖR
Kéthetente hétfőn 17-18 óráig
II. emelet 211. terem
Vezetõ: Somogyi Zoltán


CSILLAGÁSZ SZAKKÖR
Minden hónap második péntekén 17-20 óráig
II. emelet 210. terem, jó idő esetén külső helyszínen
Vezető: Dani Tamás


EZÜST NYÍL SPORT EGYESÜLET
TERMÉSZETJÁRÓ SZAKOSZTÁLY

Minden hónap első szerdáján 17-18 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Csősz Attila


ÉLETMÓD KLUB
október 24-én, kedden 13 órakor
földszinti előadóterem
Műételek, adalékanyagok - ismertető kisfilm vetítése.
Vezetõ: Borbély Lajosné


ÉREMGYŰJTŐK KÖRE
Hétfőnként 18-20 óráig
II. emelet 211. terem
Vezető: Lóky György


GYÓGYTORNA
nyugdíjasok részére
csütörtökönként 9-10 óráig
I. emeleti 101. nagyterem
Vezeti: Jámpa Péterné


HONVÉD BAJTÁRSI KLUB
szeptember 28-án, csütörtökön 14 órakor
földszinti előadóterem
Emléktábla koszorúzás, klubgyűlés

október 5-én, csütörtökön 14 órakor vezetőségi ülés,
15 órakor szociális fogadónap
II. emeleti 210. terem
6-án, pénteken 14 órakor
földszinti előadóterem
Idősek világnapja - koszorúzás, mécses gyújtás
19-én, csütörtökön 9 órakor
földszinti előadóterem
„Életet az éveknek” megyei kártya verseny
26-án, csütörtökön 14 órakor
földszinti játékterem
Klubgyűlés, 14.30 órától
Vidám Nagyik 10 éves jubileumi lemezbemutató hangversenye
31-én, kedden 16 órakor
földszinti játékterem
Sportdélután
Elnök: Farkasdi Lajos


HÚSOS KLUB
Kéthetente, szerdán 14 órakor
I. emelet 105. terem
Vezető: Bolla Zoltánné


 JMSZK KERTBARÁT NÉPFŐISKOLA
október 5-én, szerdán 17 órakor
földszinti játékterem
Évadnyitó foglalkozás – őszi programok megbeszélése
14-én, szerdán
Egész napos kirándulás – Nyúl
18-án és 25-én, szerdán 17 órakor
földszinti előadóterem
Vezető: László Tibor


JMSZK GYÉMÁNTVIRÁG MAZSORETT CSOPORT
Keddenként 16:30-19 óráig

I. emelet 101.nagyterem
Vezető: Végh Adrienn


JMSZK KAMARAZENEKAR
Keddenként 19-21 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Nagy Tibor


KÁRTYAKLUB
Minden hétfőn és csütörtökön 14:30-20 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Harangozó Zsigmond


KÖZGAZDASÁGIS NYUGDÍJASOK KLUBJA
Minden hónap második keddjén 15-17.30 óráig
I. emelet 105. terem
Klubvezető: Mórocz Dénesné


 NŐK KLUBJA
október 3-án és 17-én kedden 14 órakor

földszinti előadóterem
Klubvezető: Szabó Gyuláné


NYUGDÍJAS ÉNEKKAR
 Hétfőnként 16-17 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Szanyiné Csepregi Ilona


NYUGDÍJAS PEDAGÓGUSOK KLUBJA
október 2-án, kedden
Szent László év alkalmából kirándulás Győrbe – Szent László Herma megtekintése
Klubvezető: Horváth Sándorné


OMME PÁPAI SZERVEZETE
Péntekenként 9-12 óra
földszinti játékterem
Fogadó óra

október 13-án, pénteken 17 órakor
földszinti előadóterem
Méhészeti szakmai előadás
Elnök: Hauber János


IRODALMI SZÍNPAD
Hétfőnként 14-16 óráig
I. emelet 105. terem
Vezető: Puskásné Tófeji Valéria


PÁPA ÉS KÖRNYÉKE MÉHÉSZ SZÖVETKEZET
Péntekenként 9-12 óráig
földszinti játékterem
Fogadóóra
Elnök: Takács Ervin

Tóth Péter megyei szaktanácsadó fogadóórája
Minden második pénteken 9-12 óráig
 földszinti játékterem


PÁPA VÁROS BÁRDOS LAJOS VEGYESKARA
Próbák minden hétfőn és csütörtökön 18-20 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Fehér Ferenc


PÁPAI NYUGDÍJASOK ÉRDEKVÉDELMI ÉRDEKKÉPVISELETI EGYESÜLETE

október 7-én, szombaton 10 órától
JMSZK Városi Sportcsarnok
25 éves jubileumi ünnepség

10-én, kedden 8 órakor
I. emelet 105. terem
Vezetőségi ülés

Fogadóóra minden hétfőn és szerdán 8-11 óráig
egyesületi iroda /Fő utca 2./
Elnök: Baán Istvánné


PÁPAI MAKETTEZŐ KLUB
Minden hónap második péntekén 17-18 óráig
II. emelet 210. terem
Vezető: Firtl László


SAROKKŐ BAPTISTA GYÜLEKEZET
Vasárnaponként 8-18 óráig
földszinti előadóterem és játékterem
Istentisztelet
Vezető: Boncz Zoltán


SZABADGYALOG SAKK EGYESÜLET
Edzés minden kedden és csütörtökön 14-18 óráig
Elnök: Kiss Csaba


SZEGFŰ KLUB
október 11-én, szerdán 15 órakor
földszinti előadóterem
Klubgyűlés
Vezető: Tálos László


SZÍVESHÁZ
október 10-én, kedden 16 órakor
földszinti előadóterem
Klubvezető: Németh Zoltánné


TÁVKÖZLÉSI NYUGDÍJASOK KLUBJA
Kéthetente szerdán 14:30 órakor

földszinti előadóterem
Klubvezető: Kocsis Károly


TEXTILES NŐK KLUBJA
október 6-án, pénteken  14 órakor
II. emelet 201. terem
Egészségügyi-pszichológiai előadássorozat keretében:
Lelki egyensúly fontossága. Konfliktuskezelés a családban és a közösségekben.
Előadó: Simonné Zachár Anna pszichopedagógus-gordontréner
20-án pénteken 14 órakor
földszinti előadóterem
Zenés klubdélután
Klubvezető: Nágel Jánosné


VIDÁM NAGYIK ÉNEKKARA
(Honvéd Bajtársi Klub Énekkara)
Próbák szerdánként 10-11 óráig
földszinti előadóterem
október 26-án, csütörtökön 14:30 órakor
földszinti előadóterem
A dalkör 10 éves jubileumi lemezbemutató hangversenye
Muvészeti vezeto: Klesitz-Horváth Kinga


 

Eseménynaptár

2017
h k sz cs p sz v
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31